Biuletyn Informacji Publicznej

Menu główne

Zawartość podstrony

22 maja 2019 12:13 | wersja 4 | Ten dokument ma 10 załączników 10

Obwodowe Komisje Wyborcze

Zgłoszenia kandydatów na członków Obwodowych Komisji Wyborczych można dokonywać w siedzibie Urzędu Miejskiego w Wiśle, pl. B. Hoffa 3, biuro nr 201 w godzinach pracy urzędu :

poniedziałek, środa: 7:00 do 15:00
wtorek, czwartek: 7:00 do 16:00
piątek: 7:00 do 13:00

W załącznikach poniżej znajdują się szczegółowe informacje na temat Obwodowych Komisji Wyborczych oraz prezentacje dot. szkolenia członów obwodowych komisji wyborczych.

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 1, Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia w Cieszynie-Filia w Wiśle,

ul. 1 Maja 66, 43-460 Wisła:

1.

Jakub Mekla - Przewodniczący

2.

Alina Klaudia Bujok- Zastępca Przewodniczącego

3.

Małgorzata Chraścina - Członek

4.

Elżbieta Hombek - Członek

5.

Michalina Izabela Pilch - Członek

6.

Krystyna Szostok - Członek

7.

Maria Halina Śliwka – Członek


Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 2, Szkoła Podstawowa Nr 1 w Wiśle, Plac Hoffa 5, 43-460 Wisła:

1.

Alicja Sylwia Wrzecionko - Przewodniczący

2.

Halina Joanna Szlaur - Zastępca Przewodniczącego

3.

Halina Hombek - Członek

4.

Karina Pilch - Członek

5.

Małgorzata Iwona Pilch - Członek

6.

Maria Stebel - Członek

7.

Agnieszka Szalbot - Członek

8.

Wiktor Łukasz Szklorz – Członek

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 3, Szkoła Podstawowa Nr 1 w Wiśle, Plac Hoffa 5, 43-460 Wisła:

1.

Karolina Halina Greń - Przewodniczący

2.

Władysław Piprek - Zastępca Przewodniczącego

3.

Mariusz Hombek - Członek

4.

Dorota Kukuczka - Członek

5.

Paulina Aleksandra Kukuczka - Członek

6.

Beata Iwona Mojeścik-Kubok - Członek

7.

Anna Oreł - Członek

8.

Edyta Podżorska - Członek


Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 4, Szkoła Podstawowa Nr 5 w Wiśle, ul. Jawornik 58, 43-460 Wisła:

1.

Justyna Agnieszka Pilch - Przewodniczący

2.

Barbara Iwona Jońca - Zastępca Przewodniczącego

3.

Sabina Agata Cieślar - Członek

4.

Elżbieta Halina Czajka-Balcar - Członek

5.

Ewa Czyż - Członek

6.

Małgorzata Anna Dorosz - Członek

7.

Magdalena Marta Lipczyk - Członek

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 5, Szkoła Podstawowa Nr 4 w Wiśle, ul. Kopydło 74, 43-460 Wisła:

1.

Andrzej Stebel - Przewodniczący

2.

Monika Ewa Wrzecionko - Zastępca Przewodniczącego

3.

Paweł Mateusz Brągiel - Członek

4.

Leszek Tadeusz Cieślak - Członek

5.

Anna Justyna Drobisz - Członek

6.

Sandra Zuzanna Kędzior - Członek

7.

Piotr Dariusz Lebioda - Członek

8.

Magdalena Rumon - Członek

9.

Maria Szeremeta - Członek

10.

Róża Irena Tlałka – Członek


Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 6, Remiza OSP Wisła-Malinka, ul. Malinka 18, 43-460 Wisła:

1.

Dariusz Jerzy Urbański - Przewodniczący

2.

Piotr Szturc - Zastępca Przewodniczącego

3.

Grażyna Ewa Kołodziejczyk - Członek

4.

Zofia Pilch - Członek

5.

Anna Maria Procner - Członek

6.

Michał Paweł Smajdor - Członek

7.

Grażyna Irena Szalbot - Członek


Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 7, Remiza OSP Wisła-Czarne, ul. Biała Wisełka 22, 43-460 Wisła:

1.

Paulina Julia Szotkowska - Przewodniczący

2.

Agnieszka Elżbieta Szturc - Zastępca Przewodniczącego

3.

Rafał Damian Cieślar - Członek

4.

Jadwiga Wiesława Janus - Członek

5.

Jadwiga Maria Matusz - Członek

6.

Aniela Pilch - Członek

7.

Natalia Szalbot – Członek


Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 8, "DWOREK NAD WISŁĄ"-budynek "B", ul. Wyzwolenia 65, 43-460 Wisła:

1.

Henryk Antoni Zloch - Przewodniczący

2.

Małgorzata Urbańska - Zastępca Przewodniczącego

3.

Aleksander Cieślar - Członek

4.

Artur Szymon Pieszka - Członek

5.

Anna Helena Pilch - Członek

6.

Emilia Podżorska - Członek

7.

Karolina Edyta Podżorska - Członek

8.

Renata Wierzba - Członek

Pliki do pobrania

Biuletyn Informacji Publicznej — Gmina Wisła

Logowanie