Biuletyn Informacji Publicznej

Menu główne

Zawartość podstrony

15 kwietnia 2015 10:27 | wersja 81 | Ten dokument ma 0 załączników 0

Najnowsza wersja

Wykaz stanowisk

LP

Nazwisko i imię

Stanowisko

Komórka organizacyjna

Nr biura

Nr telefonu wewnętrznego

1

Bujok Tomasz

Burmistrz


203

101

2

Forias Lidia



210

104

3

Cienciała Andrzej

Asystent Burmistrza


201

147

4

Cieślar Jan

Sekretarz


103

143

5

Cieślar Damian

Skarbnik Miasta


116

125

6

Małysz Łukasz

Z-ca Skarbnika

Referat Finansowy

114

103

7

Pagieła Elżbieta

Radca Prawny


103

143

8

Pilch Dorota

Inspektor

Referat Finansowy

112

135

9

Wantulok Mariola

Inspektor

Referat Finansowy

115

109

10

Majewski Jacek

Inspektor

Referat Finansowy

115

109

11

Cienciała Renata

Inspektor

Referat Finansowy

118

132

12

Cieślar Ewa

Inspektor

Referat Finansowy

118

132

13

Wrzecionko Alicja

Inspektor

Referat Finansowy

113

111

14

Mazur Wiesława

Inspektor

Referat Finansowy

121

123

15

Halina Szlaur

Inspektor

Referat Finansowy

113

111

16

Kuszel Maria

Inspektor

Referat Finansowy

117

126

17

Sosińska-Bednarczyk Jowita

Inspektor

Referat Finansowy

114

103

18

Wardas Stanisław

Inspektor

Referat Finansowy

121

123

19

Wisełka Anna

Inspektor

Referat Finansowy

112

135

20

Szmid Małgorzata

Inspektor

Referat Finansowy

112

135

21

Pilch Magdalena

Młodszy referent

Referat Finansowy

102

142

22

Lipiński Krzysztof

Kierownik Referatu

Referat Gospodarki Przestrzennej i Nieruchomości

209

105

23

Podżorska Emilia

Inspektor

Referat Gospodarki Przestrzennej i Nieruchomości

209

106

24

Tlałka Róża

Inspektor

Referat Gospodarki Przestrzennej i Nieruchomości

208

106

25

Wrzecionko Monika

Inspektor

Referat Gospodarki Przestrzennej i Nieruchomości

208

106

26

Pieszka Artur

Inspektor

Referat Gospodarki Przestrzennej i Nieruchomości

208

106

27

Ples Ewa

Kierownik

Referat Rozwoju Gospodarczego i Środowiska

205

136

28

Pezda Janusz

Inspektor

Referat Rozwoju Gospodarczego i Środowiska

207

116

29

Pik Ewa

Inspektor

Referat Rozwoju Gospodarczego i Środowiska

207

116

30

Szotkowska Paulina

Inspektor

Referat Rozwoju Gospodarczego i Środowiska

207

116

31

Kamiński Krzysztof

Inspektor

Referat Rozwoju Gospodarczego i Środowiska

207

116

32

Szalbot Aneta

Podinspektor

Referat Rozwoju Gospodarczego i Środowiska

102

142

33

Bujok Anna

Inspektor

Referat Rozwoju Gospodarczego i Środowiska

207

113

34

Stebel Beata

Kierownik Referatu

Referat Spraw Obywatelskich i Obronnych

106

108

35

Cieślar Alicja

Inspektor

Referat Spraw Obywatelskich i Obronnych

105

118

36

Cieślar Lidia

Inspektor

Referat Spraw Obywatelskich i Obronnych

105

118

37

Urbański Dariusz

Inspektor

Referat Spraw Obywatelskich i Obronnych

106

108

38

Pilch Karina

Podinspektor

Referat Spraw Obywatelskich i Obronnych

105

118

39

Chmiel Tadeusz

Kierownik Referatu

Referat Organizacyjny

201

114

40

Roman Małgorzata

Inspektor

Referat Organizacyjny

201

114

41

Szalbot Grażyna

Inspektor

Referat Organizacyjny

108

122

42

Hernik Joanna

Podinspektor

Referat Organizacyjny

203

101

43

Berdychowski Janusz

Informatyk

Referat Organizacyjny

2

128

44

Czyż Magdalena

Podinspektor

Referat Organizacyjny

1

121

45

Walkiewicz Grzegorz

Podinspektor

Referat Organizacyjny

2

128

46

Migała-Dołęgowska Monika

Podinspektor

Referat Organizacyjny

2

128

47

Małysz Jan

kierowca

Referat Organizacyjny

-

-

48

Małysz Stanisław

goniec

Referat Organizacyjny



49

Słowiok Alina

sprzątaczka

Referat Organizacyjny

-

-

50

Klimek Danuta

sprzątaczka

Referat Organizacyjny

-


51

Szalbot Małgorzata

Kierownik Referatu

Referat Gospodarki Komunalnej

123

115

52

Sztajnert Krzysztof

Z-ca Kierownika

Referat Gospodarki Komunalnej

120

133

53

Pilch Anna

Inspektor

Referat Gospodarki Komunalnej

122

107

54

Polok Janina

Inspektor

Referat Gospodarki Komunalnej

123

134

55

Pilch Aleksandra

Inspektor

Referat Gospodarki Komunalnej

119

119

56

Agnieszka Piotrowska

Podinspektor

Referat Gospodarki Komunalnej

119

119

57

Natalia Legierska

Inspektor

Referat Gospodarki Komunalnej

120

133

58

Czyż Paweł

pracownik fizyczny

Referat Gospodarki Komunalnej

-

-

59

Szturc Andrzej

pracownik fizyczny

Referat Gospodarki Komunalnej

-

-

60

Gawlas Radosław

pracownik fizyczny

Referat Gospodarki Komunalnej

-

-

61

Cichy Paweł

pracownik fizyczny

Referat Gospodarki Komunalnej

-

-

62

Polok Andrzej

pracownik fizyczny

Referat Gospodarki Komunalnej

-

-

63

Czyż Adam

pracownik fizyczny

Referat Gospodarki Komunalnej

-

-

64

Szturc Andrzej

pracownik fizyczny

Referat Gospodarki Komunalnej

-

-

65

Pilch Dariusz

pracownik fizyczny

Referat Gospodarki Komunalnej

-

-

66

Suszka Jacek

pracownik fizyczny

Referat Gospodarki Komunalnej

-

-

67

Szatan Irena

Kierownik

Urząd Stanu Cywilnego

101

117

68

Zarychta Ewa

Kierownik

Referat Promocji, Turystyki, Kultury i Sportu

-

124

69

Czyż-Kaźmierczak Katarzyna

Inspektor

Referat Promocji, Turystyki, Kultury i Sportu

-

124

70

Kubaszewska Katarzyna

Inspektor

Referat Promocji, Turystyki, Kultury i Sportu

-

124

71

Bielski Łukasz

Podinspektor

Referat Promocji, Turystyki, Kultury i Sportu

-

124

72

Szarzec Agnieszka

Młodszy referent

Referat Promocji, Turystyki, Kultury i Sportu

-

124

73

Miś Beata

Komendant

Straż Miejska

-

-

74

Pilch Mirosław

strażnik

Straż Miejska

-

-

75

Miech Mirosław

strażnik

Straż Miejska

-

-

76

Drobisz-Szturc Monika

strażnik

Straż Miejska

-

-

77

Pliszczyński Wojciech

Z-ca Komendanta

Straż Miejska

-

-

78

Pilch Stanisław

strażnik

Straż Miejska

-

-

79

Szturc Henryk

strażnik

Straż Miejska

-

-

80

Kędzior Roman

dozorca-obsługa mon.

Straż Miejska

-

-

81

Czyż Jerzy

dozorca obsługa mon.

Straż Miejska

-

-

82

Jurosz Piotr

dozorca obsługa mon.

Straż Miejska

-

-

Biuletyn Informacji Publicznej — Gmina Wisła

Logowanie