Biuletyn Informacji Publicznej

Menu główne

Zawartość podstrony

14 kwietnia 2015 16:05 | wersja 77 | Ten dokument ma 0 załączników 0

Najnowsza wersja

Wykaz stanowisk

Nr telefonu wewnętrznego
1 Bujok Tomasz Burmistrz 203 101
2 Forias Lidia 210 104
3 Cienciała Andrzej Asystent Burmistrza 201 147
4 Cieślar Jan Sekretarz 103 143
5 Cieślar Damian Skarbnik Miasta 116 125
6 Małysz Łukasz Z-ca Skarbnika Referat Finansowy 114 103
7 Pagieła Elżbieta Radca Prawny 103 143
8 Pilch Dorota Inspektor Referat Finansowy 112 135
9 Wantulok Mariola Inspektor Referat Finansowy 115 109
10 Majewski Jacek Inspektor Referat Finansowy 115 109
11 Cienciała Renata Inspektor Referat Finansowy 118 132
12 Cieślar Ewa Inspektor Referat Finansowy 118 132
13 Wrzecionko Alicja Inspektor Referat Finansowy 113 111
14 Mazur Wiesława Inspektor Referat Finansowy 121 123
15 Halina Szlaur Inspektor Referat Finansowy 113 111
16 Kuszel Maria Inspektor Referat Finansowy 117 126
17 Sosińska-Bednarczyk Jowita Inspektor Referat Finansowy 114 103
18 Wardas Stanisław Inspektor Referat Finansowy 121 123
19 Wisełka Anna Inspektor Referat Finansowy 112 135
20 Szmid Małgorzata Inspektor Referat Finansowy 112 135
21 Pilch Magdalena Młodszy referent Referat Finansowy 102 142
22 Lipiński Krzysztof Kierownik Referatu Referat Gospodarki Przestrzennej i Nieruchomości 209 105
23 Podżorska Emilia Inspektor Referat Gospodarki Przestrzennej i Nieruchomości 209 106
24 Tlałka Róża Inspektor Referat Gospodarki Przestrzennej i Nieruchomości 208 106
25 Wrzecionko Monika Podinspektor Referat Gospodarki Przestrzennej i Nieruchomości 208 106
26 Pieszka Artur Podinspektor Referat Gospodarki Przestrzennej i Nieruchomości 208 106
27 Ples Ewa Kierownik Referat Rozwoju Gospodarczego i Środowiska 205 136
28 Pezda Janusz Inspektor Referat Rozwoju Gospodarczego i Środowiska 207 116
29 Pik Ewa Podinspektor Referat Rozwoju Gospodarczego i Środowiska 207 116
30 Szotkowska Paulina Podinspektor Referat Rozwoju Gospodarczego i Środowiska 207 116
31 Kamiński Krzysztof Inspektor Referat Rozwoju Gospodarczego i Środowiska 207 116
32 Szalbot Aneta Podinspektor Referat Rozwoju Gospodarczego i Środowiska 102 142
33 Bujok Anna Inspektor Referat Rozwoju Gospodarczego i Środowiska 207 113
34 Stebel Beata Kierownik Referatu Referat Spraw Obywatelskich i Obronnych 106 108
35 Cieślar Alicja Inspektor Referat Spraw Obywatelskich i Obronnych 105 118
36 Cieślar Lidia Inspektor Referat Spraw Obywatelskich i Obronnych 105 118
37 Urbański Dariusz Inspektor Referat Spraw Obywatelskich i Obronnych 106 108
38 Pilch Karina Podinspektor Referat Spraw Obywatelskich i Obronnych 105 118
39 Chmiel Tadeusz Kierownik Referatu Referat Organizacyjny 201 114
40 Roman Małgorzata Inspektor Referat Organizacyjny 201 114
41 Szalbot Grażyna Inspektor Referat Organizacyjny 108 122
42 Hernik Joanna Podinspektor Referat Organizacyjny 203 101
43 Berdychowski Janusz Informatyk Referat Organizacyjny 2 128
44 Czyż Magdalena Podinspektor Referat Organizacyjny 1 121
45 Walkiewicz Grzegorz Podinspektor Referat Organizacyjny 2 128
46 Migała-Dołęgowska Monika Podinspektor Referat Organizacyjny 2 128
47 Małysz Jan kierowca Referat Organizacyjny - -
48 Małysz Stanisław goniec Referat Organizacyjny
49 Słowiok Alina sprzątaczka Referat Organizacyjny - -
50 Klimek Danuta sprzątaczka Referat Organizacyjny -
51 Szalbot Małgorzata Kierownik Referatu Referat Gospodarki Komunalnej 123 115
52 Sztajnert Krzysztof Z-ca Kierownika Referat Gospodarki Komunalnej 120 133
53 Pilch Anna Inspektor Referat Gospodarki Komunalnej 122 107
54 Polok Janina Inspektor Referat Gospodarki Komunalnej 123 134
55 Pilch Aleksandra Podinspektor Referat Gospodarki Komunalnej 119 119
56 Agnieszka Piotrowska Podinspektor Referat Gospodarki Komunalnej 119 119
57 Natalia Legierska Inspektor Referat Gospodarki Komunalnej 120 133
58 Czyż Paweł pracownik fizyczny Referat Gospodarki Komunalnej - -
59 Szturc Andrzej pracownik fizyczny Referat Gospodarki Komunalnej - -
60 Gawlas Radosław pracownik fizyczny Referat Gospodarki Komunalnej - -
61 Cichy Paweł pracownik fizyczny Referat Gospodarki Komunalnej - -
62 Polok Andrzej pracownik fizyczny Referat Gospodarki Komunalnej - -
63 Szalbót Andrzej pracownik fizyczny Referat Gospodarki Komunalnej - -
64 Czyż Adam pracownik fizyczny Referat Gospodarki Komunalnej - -
65 Szturc Andrzej pracownik fizyczny Referat Gospodarki Komunalnej - -
66 Pilch Dariusz pracownik fizyczny Referat Gospodarki Komunalnej - -
67 Suszka Jacek pracownik fizyczny Referat Gospodarki Komunalnej - -
68 Szatan Irena Kierownik Urząd Stanu Cywilnego 101 117
69 Zarychta Ewa Kierownik Referat Promocji, Turystyki, Kultury i Sportu - 124
70 Czyż-Kaźmierczak Katarzyna Inspektor Referat Promocji, Turystyki, Kultury i Sportu - 124
71 Kubaszewska Katarzyna Inspektor Referat Promocji, Turystyki, Kultury i Sportu - 124
72 Bielski Łukasz Podinspektor Referat Promocji, Turystyki, Kultury i Sportu - 124
73 Szarzec Agnieszka Młodszy referent Referat Promocji, Turystyki, Kultury i Sportu - 124
74 Miś Beata Komendant Straż Miejska - -
75 Pilch Mirosław strażnik Straż Miejska - -
76 Miech Mirosław strażnik Straż Miejska - -
77 Drobisz-Szturc Monika strażnik Straż Miejska - -
78 Pliszczyński Wojciech Z-ca Komendanta Straż Miejska - -
79 Pilch Stanisław strażnik Straż Miejska - -
80 Szturc Henryk strażnik Straż Miejska - -
81 Kędzior Roman dozorca-obsługa mon. Straż Miejska - -
82 Czyż Jerzy dozorca obsługa mon. Straż Miejska - -
83 Jurosz Piotr dozorca obsługa mon. Straż Miejska - -


Biuletyn Informacji Publicznej — Gmina Wisła

Logowanie